הדפסת קבלות וחשבוניות

משחקי סוני פליסטיישן הטובים ביותר

משחקי פלייסטיישן 4

ז’אנר פופולרי עד מאוד של משחקי מחשב כמובן זה סוני פלייסטיישן 4. במשחקים מהסוג הזה בדרך כלל יש דמות כלשהי שעל המשחק במשחק להוביל אותה דרך מכשולים עד לעלייה לשלב הבא במשחק.
בדרך אל השלב הבא, בדרך כלל תיתקל הדמות בדמויות משנה במחולקות לטובות ורעות. הרעות מנסות להכשיל אותה ומפגש עמן יגרום לפסילת הדמות ולמותה. המפגשים החיוביים הם בדרך כלל לא עם דמויות אלא עם חפצים שונים שעל הדמות

לאסוף ולהשיג בדרכים שונות.הן בדרך כלל יזכו את השחקן בנקודות, או בבונוסים שונים, למשל כלי נשק מתוחכמים למלחמה בדמויות הרעות, חסינות מפניהם, או איזושהי תכונה אחרת שבלעדיה לא ניתן לעבור לשלב הבא במשחק. משחקי שטח בסוני פלייסטיישן 4הם תחום יחסית ותיק במשחקי המחשב, ואם ננבור מעט בזיכרוננו ניזכר בקלות במחשקים שיצאו לאוויר העולם עוד בילדותנו, בעידן תחילת השתלטות המחשבים על העולם.

משחקים חדשניים לפלייסטיישן 4 מידע נוסף

משחקי שטח

משחקי שטח הם לא מורכבים יחסית וילדים יכולים ללמוד את רזי המשחק בקלות יחסית.
מבחינת יתרונותיהם של משחקי השטח עבור ילדים ניתן למנות פיתוח קישורי מוטוריקה ומהירות תגובה לגירויים. ויחד עם זאת, לבילוי שעות רבות מול משחקי השטח השונים, אינה מועילה כל כך לילד שלכם מבחינת נזק לראייה, פגיעה ביכולת הריכוז, ספיגת תכני אלימות, הסחת דעתו מהכנת שיעורי בית ועוד.

המשחקים הנצפים ביותר לפלייסטיישן 4 לשנת 2015

המלצות

המלצתנו הטובה ביותר תהיה ,כמו בכל נושא אחר, למצוא את האיזון בין התמכרות הילד שלכם למחשב, משחקי שטח בסוני פלייסטיישן 4ומשחקים אחרים, לבין הצורך הבסיסי שלו להשתלב בחברת בני גילו, דרך לקיחת חלק בפעילויות שכלל הילדים עושים במסגרת זמנם הפנוי. הרי אי אפשר למגר את הילד לחלוטין מכל עולם הסוני פלייסטיישן 4הטכנולוגיה והמדיה על כל הנזק הוא עלול לגרום לו. לכן מומלץ להציב לו גבולות במידת האפשר, אז לא להגזים בנוקשותם

GTA משחק מומלץ לפלייסטיישן 4